menu

O nás

Naše kamenná prodejna se sídlem ve Velkém Poříčí funguje již od 1.4.1995. Založil ji pan Josef Ryšavý jako rodinný podnik, který se stále rozšiřuje a rozvíjí. 

Vzhledem k dlouholetým zkušenostem s prodejem a servisem cyklistického zboží Vám tedy můžeme nejen dobře poradit s výběrem nového zboží, ale i poskytnout odbornou pomoc při údržbě Vašeho již zakoupeného zboží a udržet ho tak v perfektním stavu.

Nabízíme velký výběr elektrokol (např. Apache, Leader Fox a Crussis), jízdních kol renomovaných značek (např. Superior, Author, Dema, Apache, CTM, Leader Fox...) a také koloběžek (např. Crussis, Kickbike, Yedoo ...). Vedle již zmíněného zboží lze u nás vybírat i ze širokého sortimentu cyklistických doplňků, náhradních komponentů či sportovních potřeb. 

Dále nabízíme oblečení značek Silvini, Craft, Sensor, Progress, Author... 

Provádíme jak garanční tak i pozáruční servis elektrokol, jízdních kol a koloběžek.

Objednané zboží lze odeslat zásilkovou službou, nebo si jej můžete vyzvednout v naší kamenné prodejně na adrese: Náměstí 563, 549 32 Velké Poříčí a to v otevírací době: Po-Pá 9-17 h, So-Ne zavřeno (více na kontaktní stánce cyklorysavy.cz/kontakt)

Ceny i rozsah námi poskytovaných služeb a zboží Vás jistě příjemně překvapí.