menu

Trenažer Kinetic Road Machine T-2710 / Smart 2

Doprava zdarma
Sleva 9%
Trenažer Kinetic Road Machine T-2710 / Smart 2
Značka: Kinetic

Katalogové číslo: bp--19880
Dostupnost: Není skladem - dostupnost na dotaz

8 990 Kč
8 218 Kč
Zboží nelze objednat. Zeptejte se nás na dostupnot.

Popis produktu:

Novinka 2019: jednotka Smart 2 komunikuje s ostatními přístroji přes Bluetooth, ANT+ nebo ANT+ FE-C!!!
Trenažer Road Machine i s dokonalým watt metrem pro měření výkonu, kadence, rychlosti a vzdálenosti.
- velmi realistický pocit z jízdy
- měřitelné a opakovatelné zatížení
- 2,8 kg ocelový kotouč poskytuje realistickou setrvačnost a zpomalení
- zastavení setrvačníku z 32 km/h za 15 s.
- kalibrováno pro přesné měření výkonu
- velmi stabilní konstrukce
- rychloupínací systém poskytuje jednoduché zajištění a uvolnění kola
- odnímatelné nohy konstrukce pro snadné uskladnění a přepravu
- doživotní záruka na všechny díly
- hmotnost 21,5 kg
-Propojitelný s Vašimo bluetooth zařízeními pomocí aplikace Kinetic Fit, Zwift, Rouvy nebo TrainerRoad - všechny pro iOS i Android
-Balení neobsahuje hrudní pás
Proč trenažery Kinetic?
Kinetic nabízí nejhladší, nejtišší a především nejrealističtější požitek z jízdy! Na rozdíl od ostatních trenažerů s olejovou odporovou jednotkou, Kinetic využívá tekutý silikon, který při zahřátí neztrácí hustotu a nesnižuje se tak odpor. Ten je po celou dobu tréninku stabilní, respektive se zvyšuje se zvyšující se rychlostí. Navíc je chlazen 80 žebrovým hliníkovým chladičem. Díky patentovanému magnetickému přenosu odporové síly není nutné použít gumová těsnění, která je nutné dříve či pozdějí vyměnit. Kinetic je tak bezúdržbový a nezničitelný.
Trenažery Kinetic jsou konstruovány tak, aby vydržely, a proto je na ně poskytována doživotní záruka. Je to velmi prosté pokud se vám trenažer poškodí, Kinetic ho opraví nebo vymění a to po celou dobu, kdy ho budete vlastnit. V případě poškození při nehodě můžete využít tzv. Crash Replacement Program. Trenažer vám bude opraven nebo vyměněn za částečnou spoluúčast.
Trenažery Kinetic jsou vybaveny ocelovými setrvačníkovými kotouči v rozsahu 2,8 až 8,2 kg. Díky ním docílíte velmi hladkého a realistického pocitu z jízdy bez výrazných změn výkonové křivky. Každé zrychlení a zpomalení tak bude stejné, jako venku na silnici.
Díky lichoběžníkovému designu a velké ploše základny je trenažer velmi stabilní. Budete se tak soustředit pouze na výkon a to i při agresivní jízdě ze sedla.
Kinetic je jediný trenažer určený také pro tandemová kola. Je plně kompatibilní se všemi koly o velikosti od 20 do 29. Pro kola 20" a 24" je nutný adaptér obj.č. 12705, nebo 13922.

Naposledy navštívené